212 Бус, превозващ азотна киселина, разля немалко количество от опасната течност на колелото на бул. Цар Борис Трети Обединител и бул. Дунав, разбра репортер на PlovdivNews.bg. По всяка вероятност бусът е взел остро завоя и бидонът, в който се е съхранявала течността се е обърннал. На място има екипи на пожарната и полицията. Очаква се киселината да бъде неутрализирана, като се обработва с калцирана сода. По неофициална информация бусът е превозвал киселината без разрешително за превоз на опасен товар. Може да ви хареса също Здравей, лято! Д-р Панайот Панайотов, КОЦ-Пловдив: Имунотерапията преди операцията променя прогнозата при рак на главата и шията От 1 юли: Нова такса оскъпява пратките извън ЕС Планинските спасители издирват жена в района на Банско