239 Водата във всички населени места в община Карлово вече е годна за пиене и готвене, съобщават от РЗИ – Пловдив. Направени са две последователни проби, които са показали добри физико-химични и микробиологични показатели. На това основание РЗИ вдига наложената след наводненията от 2 септември 2022 г. забрана за използване на водата от водопроводната мрежа за друго, освен за битови нужди. Може да ви хареса също 17-годишна родилка в тежко състояние бе транспортирана с въздушна линейка до София Бизнесът ще плаща утре с 14 процента по-евтин ток в сравнение с днес СЗО: Горещата вълна в Европа застрашава здравето на хората КЗК предлага пакет от 19 мерки за повече прозрачност и конкуренция на пазара на храни