384 Двама души са загинали при масов бой между две фамилии в новозагорския квартал „Шести“. Това съобщи БТА, като цитира пресцентъра на областната полиция в Сливен. Двама души са загинали при масов бой между две фамилии в новозагорския квартал „Шести“, съобщи БТА като цитира пресцентъра на областната полиция в Сливен.Инцидентът е станал в ранния следобед. Трима пострадали при сбиването са откарани в болница в Сливен. В квартала има засилено полицейско присъствие, работата по случая продължава. По неофициална информация при боя между двата клана е използвано огнестрелно оръжие, включително и автомати „Калашников“, съобщава „Сливен инфо“. Цялото ръководство на сливенската полиция е в квартала, където са пристигнали и подкрепления от Стара Загора. Може да ви хареса също Цените на горивата у нас падат, но експертите предупреждават – несигурността остава Слънчево и топло време в неделя Признание за каузата, която ни обединява ЕС въвежда лимит от 10 000 евро за плащанията в брой от 2027 г., Гърция запазва по-строги правила