Змии се появиха на пешеходната зона в Смолян

Змии се появиха на пешеходната зона в Смолян

Пожарникари са оказали съдействие при два случая на забелязани змии на пешеходната зона в Смолян, съобщиха от полицията.

Сигналите за влечугите са подадени на 23 юни.

Те са били на на бул. „България“.

Социални мрежи