116 Дете на 3-години почина в ДКЦ „Изток“ в Пловдив, потвърдиха от полицията. Сигналът е получен тази сутрин на тел. 112 в 9:30 часа. Родителите го отвели в здравното заведение. Приела ги личната лекарка. Тя започнала да оказва първа помощ, викнала и Спешен екип, но детето починало. „Нямаме информация какво е погълнало“, коментираха пред „24 часа“ от здравното заведение. И уточниха, че личният лекар е там под наем и не е под юрисдикцията на управителя д-р Ралица Спасова. Аутопсия ще установи какво е погълнало детето и каква е причината за смъртта. ДКЦ „Изток“ обслужва квартал „Изгрев“ и съседния „Столипиново“. Води се досъдебно производство. Смъртта на дете винаги се е приемала като трагедия, коментират лекари. И признават, че най-тежко е да съобщиш на родители за фатален край. Може да ви хареса също Стоян Колев е пуснат под домашен арест Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси Електроенергията за бизнеса поевтинява с над 20% утре в сравнение с днес Транспортираха в Пловдив жената от катастрофата на магистрала Тракия