163 На 22 май от 8:30 ч. до 16 ч. за премахване на крайпътна растителност в платното за София между 87-и 90-и км на автомагистрала „Тракия“ временно ще се променя организацията на движение, съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура“. Отсечката е на територията на област Пазарджик. При изпълнение на дейностите поетапно ще се ограничава движението в изпреварващата лента, като трафикът ще преминава в активната. Агенция „Пътна инфраструктура“ се извинява на гражданите за причиненото неудобство, но дейностите са необходими, за да се осигури по-добра видимост и да се повиши безопасността на движение. Апелът към водачите е да спазват стриктно поставената пътна сигнализация, да бъдат внимателни и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20. Може да ви хареса също Урологията в УМБАЛ-Пловдив e пълна с пациенти от цялата страна с тежки заболявания Спад в промишленото производство в България от над 4% през април на месечна и на годишна база отчете НСИ Абровски ще проверява дали са изнудвани производителите заради Кошница с грижа Добри са условията за туризъм в планините