163 Момче и момиче се родиха АГ-отделението на „УМБАЛ-Пловдив“ на Бабинден, съобщиха от здравното заведение. В близките часове се очаква на бял свят да се появи още едно детенце. Това направи още по-весел Деня на родилната помощ, който се празнува днес по стар стил в отделението. По традиция пациентка изми ръцете с уважение към най-възрастния лекар д-р Венцислав Демирев, след което беше разчупена и пита. Всички си пожелаха радост, здраве и да се родят много деца през годината. Благодарение на всеотдайните грижи на акушерките и лекарите от отделението в „УМБАЛ-Пловдив“, което е оборудвано и с модерна техника все повече жени от Пловдив, областта и страната предпочитат да родят в него. Може да ви хареса също Още апартаменти – повече данъци? Обмислят нова формула за имотите От рибарската мрежа до ресторанта: Как расте цената на рибата Първата лятна седмица: Всеки следващ ден – все по-топло Нормален е трафикът на граничните преходи и пунктове със съседните държави