573 “България в еврозоната“ е първата пощенска марка за 2026 г. Филателното издание ще бъде валидирано от вицепремиера и министър на транспорта и съобщенията в оставка Гроздан Караджов и министъра на финансите в оставка Теменужка Петкова. Церемонията ще се състои на 14 януари 2026 г. от 13:30 ч. в сградата на Министерството на транспорта и съобщенията. Може да ви хареса също 17-годишна родилка в тежко състояние бе транспортирана с въздушна линейка до София Бизнесът ще плаща утре с 14 процента по-евтин ток в сравнение с днес СЗО: Горещата вълна в Европа застрашава здравето на хората КЗК предлага пакет от 19 мерки за повече прозрачност и конкуренция на пазара на храни