Най-студеното утро от началото на зимата отчитат от НИМХ, измериха минус 16,1 градуса в Кнежа

Най-студеното утро от началото на зимата отчитат от НИМХ, измериха минус 16,1 градуса в Кнежа

Най-студеното утро от началото на зимата отчитат днес от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ), като уточняват, че най-ниската температура тази сутрин е била минус 16,1 градуса и е измерена в Кнежа.

С ниски температури също тази сутрин са били в Разград и Чирпан – от минус 11,6 градуса, и в Гоце Делчев – от минус 11,5 градуса.

В София тази сутрин температурата е била минус 10,9 градуса.

Това са минималните за денонощието температури, отбелязват от НИМХ и допълват, че в 8:00 часа стойностите са били други и може да се видят на https://meteo.bg/meteoNow.

banner

След кратко затопляне в следващите два-три дни, в периода 17-20 януари предстои ново застудяване, съобщават от НИМХ.

Оставете коментар


Социални мрежи