501 Най-студеното утро от началото на зимата отчитат днес от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ), като уточняват, че най-ниската температура тази сутрин е била минус 16,1 градуса и е измерена в Кнежа. С ниски температури също тази сутрин са били в Разград и Чирпан – от минус 11,6 градуса, и в Гоце Делчев – от минус 11,5 градуса. В София тази сутрин температурата е била минус 10,9 градуса. Това са минималните за денонощието температури, отбелязват от НИМХ и допълват, че в 8:00 часа стойностите са били други и може да се видят на https://meteo.bg/meteoNow. След кратко затопляне в следващите два-три дни, в периода 17-20 януари предстои ново застудяване, съобщават от НИМХ. Може да ви хареса също Стоян Колев е пуснат под домашен арест Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси Електроенергията за бизнеса поевтинява с над 20% утре в сравнение с днес Транспортираха в Пловдив жената от катастрофата на магистрала Тракия