231 Нов случай на дете болно с менингококова инфекция има в столична детска градина. Става дума за малко дете, което е настанено за лечение в Педиатричната болница „Иван Митев“. „То е добре и се повлиява от лечението“, каза директорът на Педиатричната болница „Иван Митев“ д-р Благомир Здравков пред „24 часа“. Детето е втора група в една от столичните детски градини. Във вторник от Столичната РЗИ са взели проби от всички деца, които посещават градината, както и от персонала. Става дума за над 200 проби. Очаква се резултатите да излязат другата седмица. Уведомени са всички родители на децата, които посещават детската градина и са дадени указания. „Към момента няма място за притеснение“, успокои директорът на СРЗИ д-р Данчо Пенчев. Може да ви хареса също Цените на горивата тръгват надолу, но ефектът от примирието още не се усеща по бензиностанциите МО: Участието на Гвардейския представителен духов оркестър в „Шествие за семейството” е по искане на БПЦ Градушка унищожи реколтата край Нова Загора Активни потребители: Има риск търговските вериги да включват сезонно поевтиняващи стоки в „Кошница с грижа”