182 Близо 10 килограма е свалила пухкавата моделка Пам след участието си в „Ергенът“. Пищната червенокоска започна още по-интензивни тренировки в залата след края на предаването, в което се бори за сърцето на Евгени. Всъщност Пламена Велкова, както е истинското й име, тръгва на фитнес с цел отслабване малко преди старта на снимките. Вдъхновява я нейна приятелка. „Действително съм 10 килограма по-слаба. Направих мускулна маса. Тренирах още преди да започне предаването. Не спирам и до днес. Ходя в залата пет пъти седмично“, разкрива Пам. Любимите занимания в залата на атрактивната мадама са упражненията за крака. Тя може да вдигне цели 200 кг. „Имам стрии, имам целулит, но не се притеснявам“, разкрива мацката, която е една от най-обсъжданите в „Ергенът“, пише България Днес. Може да ви хареса също Изреченото днес може да се превърне в посока, в обещание, в действие, което ще се разгърне през следващите дни Водолеят с шанс за печалба, Овенът да избягва авантюрите Днес е Лятното слънцестоене, почитаме куп мъченици от българските земи Време на фини вибрации