366 Попфолк певците Емрах Стораро и Константин организираха собствена гонка в София. Видеото е качено в социалните мрежи от Константин. На кадрите се вижда, че двамата управляват скъпи коли. Клипът е сниман от колата на Емрах. Двамата получиха критики за гонката, пише Nova. „Извинявам се много, но вие не виждате ли, че даваме газ до 2-3 скорост? Това означава, че се движим с по- малко от 70 км/ч, което е ограничението“, каза Емрах. Заради клипа двамата са извикани в СДВР. Синът на Тони Стораро беше викан в полицията и в началото на годината. Тогава публикува клип на кола, която се движи с над 250 км/ч по Околовръстното на София. Тогава обясни, че друг карал – продавал автомобила и това бил тест драйв. Фолкпевецът често качва видеа с рисково шофиране и отнася критики от хората. Сега обаче повечето винят Константин. View this post on Instagram A post shared by Konstantin (@konstantin_official7) Може да ви хареса също Изреченото днес може да се превърне в посока, в обещание, в действие, което ще се разгърне през следващите дни Водолеят с шанс за печалба, Овенът да избягва авантюрите Днес е Лятното слънцестоене, почитаме куп мъченици от българските земи Време на фини вибрации