178 Добри новини след верижната катастрофа по- рано днес на пътя Пловдив – Карлово, където и жена и дете бяха откарани от екип на спешна помощ. Детето е прегледано и си е вече вкъщи. Жената пък е в добро общо състояние, но оставена за наблюдение, за да се уверят лекарите, че всичко ще е наред. Припомняме, че при катастрофата се бяха сблъскали три автомобила, един от които се бе преобърнал. От полицията съобщават и че движението между Карлово и Баня вече е освободено, след като се наложи трафикът и в двете посоки временно да се извършва по обходен маршрут гр. Карлово-с.Марино поле – гр. Баня. Може да ви хареса също Повдигнаха обвинение на младежа, нападнал млад баща на Гребната база Турист се удави в басейн в Приморско Шофьор е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“ 87 пожара са потушени през изминалото денонощие в страната