274 Акция на ГДБОП в офиса на DCC в Пловдив остави без телевизията абонатите на фирмата. Униформените нахлули в сградата на бул. „Марица“ тази сутрин, като малко след това хиляди абонати останали без сигнал от приемниците. Според „Марица“ ГДБОП са преминали към действие във връзка с образувано дело от Районната прокуратура след сигнали от различни телевизии за незаплатени от DCC права за излъчване. В тази връзка е стартирало разследване, а днес се пристъпило към реализация. Към момента остава неясно кога абонатите отново ще имат достъп до телевизионните си канали. Мнозина са притеснени да не останат и без интернет, какъвто фирмара предоставя. От DCC са излезли със становище в социалните мрежи. То гласи: „Уважавми клиенти, извиняваме се за пълната или частична липса на услуги, която част от вас изпитват в този момент. Конкурентна фирма саботира работата ни, което води до вашата липса на услуги. Моля да ни извините за причиненото неудобство, работим по отсраняване на проблема в най-кратки срокове“. Може да ви хареса също Задимяване от горящи треви затруднява трафика по АМ „Тракия“ 15 години затвор за убийство край Пловдив Шофьор с над 1,3 промила алкохол е задържан край Пловдив Окончателно решение: Двама обвиняеми по разследването срещу „Калашниците“ остават в ареста