182 Венцислав Ангелов, известен с прозвището Чикагото, бе осъден за побой над лекар. Русенският районен съд постанови една година и половина затвор при строг режим за хулиганство и закана за убийство. На 17 януари миналата година Венци Чикагото нападна личен лекар в русенското Ново село и се опита да го удуши. Причина за агресията към медика била смъртта на негов пациент, който той бил задължил да се ваксинира срещу COVID-19. През цялото време на спора и борбата между двамата, Чикагото снима с телефон. Присъдата на русенският съд може да бъде обжалвана, пише Nova. Може да ви хареса също Шокиращо насилие: Задържаха болногледчка, удряла възрастна жена с деменция и крала пари от възрастно семейство Задържаха китаец у нас за престъпление против републиката 122 шофьори задържани за алкохол и наркотици за уикенд: Всеки втори е нарушител Мрежа за клониране на карти за горива е разбита от българските и румънските власти