189 Петима са задържани след поредна гонка с мигранти, съобщават от МВР. По информация на бТВ полицията е засякла два буса в района на Банкя. Единият е спрян там, но няма информация дали вътре е имало мигранти. Започнала е гонка с другия бус, която приключила в столичния квартал „Люлин“. Шофьорът минал по малките улички, слязъл от превозното средство и се опитал да избяга, минавайки между блоковете. След кратко преследване полицаите успели да го заловят. В буса е имало четирима мигранти, които също са задържани заедно с шофьора. Извършва се оглед на място. Може да ви хареса също На 161 сигнала за денонощие са реагирали пожарникари Кошмар! 24 тежки катастрофи за денонощие с 6 жертви и 25 ранени Тир се вряза в кола в насрещното, деца и възрастен загинаха Заловиха 19-годишен шофьор докато дрифти