182 14-годишно момиче с опасност за живота е било открито лежащо пред общежитие в Хасково, съобщиха от Областната дирекция на МВР, предаде БНР. Сигнал за случая е подаден в 02:48 часа от възпитател в общежитието на улица „Видин“. Незабавно към мястото са изпратени екипи на полицията и спешни медици. Момичето от Харманли е откарано в болницата за оказване на медицинска помощ. Не става дума за агресия или побой, коментират разследващи. Според предварителна информация тийнеджърката е паднала от прозорец на третия етаж на сградата. На място служителите са установили хората, които са били в контакт с тийнейджърката, непосредствено преди инцидента. По случая е образувано досъдебно производство. Може да ви хареса също ТИР разцепи товарен автомобил на две при тежка катастрофа на АМ Струма Шокиращо насилие: Задържаха болногледчка, удряла възрастна жена с деменция и крала пари от възрастно семейство Задържаха китаец у нас за престъпление против републиката 122 шофьори задържани за алкохол и наркотици за уикенд: Всеки втори е нарушител