177 Обир е станал на паркинга на голям хипермаркет на бул. „Цариградско шосе“ в столицата. Двама са нападнали друг мъж в автомобила му. Пред bTV ограбеният мъж каза, че е бил нападнат от двама мъже и напръскан с лютив спрей. След това нападателите са издърпали чантата му, в която имало около 30 000 лева. По-голямата част от парите са били служебни. От СДВР потвърдиха за нападението. Може да ви хареса също Повдигнаха обвинение на младежа, нападнал млад баща на Гребната база Турист се удави в басейн в Приморско Шофьор е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“ 87 пожара са потушени през изминалото денонощие в страната