260 Наркотици бяха открити в колата на служител на МВР при проверка на пътя в Кюстендил. Това е станало в рамките на спецоперация за противодействие на престъпността във вторник. За проверка е бил спрян лек автомобил, управляван от 32-годишен мъж. Той отказал тест за алкохол и наркотици. Представил се е за служител на МВР – в столична структура. В автомобила му са открити 96 грама канабис и 130 грама бяло прахообразно вещество (амфетамин). Видът на наркотиците е установен с полеви наркотест. При обиск в дома на мъжа са иззети електронна везна, гриндер и 10 грама канабис. 32-годишният е задържан с полицейска заповед в ареста на РУ Кюстендил. Може да ви хареса също Кола се заби в дърво и се преобърна, шофьорът загина Задържаха мъж с 1400 флакона райски газ и кокаин в Созопол Петя Апостолова спечели конкурса за стихосбирка „#ДО 40“ с „В плитчините на сърцето“ Автомобил изгоря на АМ Хемус