179 Двама души загинаха в Перник, след като бяха затрупани при строителни работи по изграждането на канализацията в кв. „Хумни дол” в града. Други двама от колегите им, които също са били в изкопа, са извадени живи. Сигналът за инцидента е подаден в 14:30 ч., съобщиха от МВР. „Свлякла се е земна маса при един от изкопите. Всички институции реагираха веднага. Тече разследване, което ще покаже дали са спазени условията на труд”, обясни кметът на Перник Станислав Владимиров. Спасените работници са в пернишката болница. Може да ви хареса също Хванаха младежа, изритал мъж на Гребната база 73 бойни пистолета открити в тайници на камион от Турция Пострадалата при катастрофата на АМ „Тракия“ остава в тежко състояние, чака решение за транспортиране в Пловдив Катастрофата с трима загинали на АМ Тракия: Шофьорът на камиона преди 2 години предизвикал и друга катастрофа