259 Полицаят от столичното 8-о районно управление, обвинен за шофиране след употреба на алкохол и наркотици, обжалва мярката си неотклонение задържане под стража. Униформеният отговаря, че на 9 октомври преди 21 ч. самокатастрофирал в паркирана кола. Тестът му за наркотици е отчел амфетамини, казаха от Прокуратурата. Пробата му за алкохол, дадена в болница, е 2,45 промила. След случая се появиха версии, че колегите му искали да подменят пробите му. МВР започна внезпани и изненадващи проверки на служителите си преди, по време и след смяна. Може да ви хареса също На 161 сигнала за денонощие са реагирали пожарникари Кошмар! 24 тежки катастрофи за денонощие с 6 жертви и 25 ранени Тир се вряза в кола в насрещното, деца и възрастен загинаха Заловиха 19-годишен шофьор докато дрифти