Мъж в безпомощно състояние в Кючука ужаси минувачи

Мъж в безпомощно състояние в Кючука ужаси минувачи

Мъж в безпомощно състояние в Кючука ужаси минувачи, съобщава „Марица“. Към 18 часа вчера граждани, преминаващи покрай бул. „Македония“, се натъкнали на лежащ в тревната площ отстрани мъж.

Двама се престрашили да се доближат до него, за да установят дали диша. Така или иначе не успели да разберат дали мъжът е жив и подали сигнал на тел. 112.

На място пристигнали полиция и линейка. Медиците установили, че пловдивчанинът на тревата е жив, но в безпомощно състояние. С линейка бил откаран към болница. Според свидетели човекът бил мъртвопиян, но дали това е причината за състоянието му, остава неясно.

banner

Оставете коментар


Социални мрежи