Жена нападна да бие съгражданка на улицата

Жена нападна да бие съгражданка на улицата

Акт по Указа за борба с дребното хулиганство е съставен на жителка на Първомай. В събота по обяд служителите на реда реагирали на сигнал, че на улицата жената влязла в разпра и физическа саморазправа със своя съгражданка.

С решение на Районен съд – Първомай на извършителката е наложено административно наказание – глоба в размер на 100 лева.

Оставете коментар


Социални мрежи