200 Акт по Указа за борба с дребното хулиганство е съставен на жителка на Първомай. В събота по обяд служителите на реда реагирали на сигнал, че на улицата жената влязла в разпра и физическа саморазправа със своя съгражданка. С решение на Районен съд – Първомай на извършителката е наложено административно наказание – глоба в размер на 100 лева. Може да ви хареса също На 161 сигнала за денонощие са реагирали пожарникари Кошмар! 24 тежки катастрофи за денонощие с 6 жертви и 25 ранени Тир се вряза в кола в насрещното, деца и възрастен загинаха Заловиха 19-годишен шофьор докато дрифти