211 Сигнал за изгубен 64-годишен турист от Стара Загора е подаден в монтанското село Копиловци. В събота той е тръгнал за връх Копрен и на връщане неговите следи се губят. Сигналът е подаден от хижата, в която туристът е бил отседнал. В събота вечерта е проведено издирване от полиция и пожарникари, което обаче е било прекратено заради силна гръмотевична буря. В неделя сутринта то е възобновено, но от човека няма и следа. Може да ви хареса също Кола се заби в дърво и се преобърна, шофьорът загина Задържаха мъж с 1400 флакона райски газ и кокаин в Созопол Петя Апостолова спечели конкурса за стихосбирка „#ДО 40“ с „В плитчините на сърцето“ Автомобил изгоря на АМ Хемус