111 61-годишен шофьор е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал на 24 юни на км 335 – на територията на община Карнобат. Водачът на влекач, поради влошаване на здравословното състояние, навлиза в паркинг на автомагистралата. Той губи контрол и се блъска в предпазна ограда и спира в отводнителната канавка. Мъжът е настанен в болница в Бургас – с опасност за живота. Може да ви хареса също Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на „Тракия” Тир разпилиля много каси с бира на Ришкия проход Задържаха бившата полицайка Симона Радева, утре я конвоират в Сливенския затвор Локомотив на пътнически влак се запали край Карнобат