49 Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин. Сигналът е подаден през нощта на спешния телефон 112. Става дума за две жени и мъж. По последна информация трагедията е започнала след възникнал конфликт между няколко души, намиращи се в общежитието. По предварителни данни спорът е бил свързан с лични отношения и любовен триъгълник. Източници твърдят, че при разразилата се разпра мъж, за когото се съобщава, че е с криминално минало, е нападнал с нож пълнолетна жена и мъж, които са били на мястото. Двамата са получили смъртоносни наранявания. Свидетел на случилото се е станало 15-годишно момиче. По първоначална информация, след като е видяло нападението, то е скочило от тераса на сградата. Данните сочат, че момичето не е станало жертва на насилие, а е починало вследствие на тежките травми от падането. Според източници то е страдало от епилепсия. След подадения сигнал на място са изпратени полицейски екипи и медици. Заподозреният за нападението е задържан от полицията. Общежитието се използва за настаняване на хора в затруднено социално положение. Към момента не е ясно какви са точните взаимоотношения между участниците в инцидента. Може да ви хареса също Убиецът от Угърчин наскоро излязъл от затвора, ревнувал бившия си от момиче Един загинал и 43 пострадали при 32 тежки катастрофи за денонощие 80 пожара са потушени в страната през изминалото денонощие Екшън преди сватба: Шофьор с близо 3 промила помете коли и вся паника с оръжие