14-годишно момче загина в катастрофа с БМВ

14-годишно момче загина в катастрофа с БМВ

14-годишно момче загина при тежка катастрофа на територията на РУ-Исперих.

Около 23.15 часа на 20 юни по път III-2005 в землището на самуилското село Богданци лек автомобил БМВ, управляван от 20-годишен водач от село Мортагоново, на десен завой излиза от пътя, преобръща се и се удря в крайпътна канавка.

При произшествието загива на място возещият се в колата непълнолетен пътник от село Кривица.

Пробите на водача за употреба на алкохол и наркотици са отрицателни.

banner

Взета е и кръв за химичен анализ. Тялото на загиналото момче е откарано за аутопсия в МБАЛ-Търговище. По случая е започнато досъдебно производство по чл.343, ал.1, Б във връзка с чл.342, ал.1 от НК, съобщават от ОДМВР-Разград.

Социални мрежи