147 Столични полицаи санкционираха млада шофьорка, дрифтила в столичния ж.к. „Младост“. За малко повече от година правоспособност тя е с 10 фиша за различни нарушения. Тази нощ, в 02:55 ч. в отдел „Пътна полиция“ – СДВР е получен сигнал за дрифт на ул. „Филип Аврамов“ в столичния ж.к. „Младост“. След реакция на пътните полицаи, на място е установен лек автомобил „БМВ“, управляван от 19-годишна жена. Служителите на реда съставили акт на нарушителката за неизползване на пътя по предназначение, санкционирана е с глоба в размер на 1500 евро и лишена от правоуправление на МПС за 12 месеца. Свалени са регистрационните табели на автомобила и той е спрян от движение за три месеца. Младата водачка е санкционирана от органите на реда през 2024 г. още преди да придобие правоспособност – тогава е наказана за управление на МПС без шофьорска книжка. От момента на придобиване на правоспособност – 24 март 2025 г. досега тя е санкционирана с 10 фиша за различни нарушения – неспазване на знаци и маркировка, неправилно паркиране и неизползване на обезопасителен колан./дарик Може да ви хареса също Тир се вряза в кола в насрещното, деца и възрастен загинаха Заловиха 19-годишен шофьор докато дрифти Убиецът от Угърчин наскоро излязъл от затвора, ревнувал бившия си от момиче Един загинал и 43 пострадали при 32 тежки катастрофи за денонощие