172 АМ „Тракия“, в района на Пазарджик временно беше затворена и в двете посоки заради мъж, който е направил опит да се самоубие, скачайки от парапета на едни от надлезите на магистралата. Ситуацията вече е овладяна. Мъжът е от пазарджишкото село Черногорово. Той е бил от външната страна на парапета и е отправял закани, че ще скочи. Може да ви хареса също Стана ясно от какво е починало 6-месечното бебе в Търговище Тежка катастрофа край Пловдив – трима души са загинали, а един е тежко ранен Войната по пътищата взе още 3 жертви Случаите „Семерджиев“ и „Челопешко шосе“ отново поставят въпроса за фалшивите и чуждите книжки