284 66-годишен благоевградчанин беше пребит в дома си за 60 евро, след което беше принуден да изтегли от банкомат останалите му 400 евро, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Благоевград. В следобедните часове на 23 март 2026 г. мъжът е съобщил в Първо Районно управление в града, че около 23:30 часа предишната вечер в жилището му са дошли непознати за него мъж и жена, които чрез нанесен побой и заплахи го принудили да им даде сумата от около 60 евро, а след това отишли с него до банкомат, от който потърпевшият изтеглил сумата от около 400 евро, която също им дал. От работещите по случая полицейски служители са предприети незабавни действия, в резултат на които са задържани 39-годишен мъж и 32-годишна жена от Благоевград, чиято съпричастност към извършеното деяние е в процес на установяване. По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава. Може да ви хареса също Кола се заби в дърво и се преобърна, шофьорът загина Задържаха мъж с 1400 флакона райски газ и кокаин в Созопол Петя Апостолова спечели конкурса за стихосбирка „#ДО 40“ с „В плитчините на сърцето“ Автомобил изгоря на АМ Хемус