357 Служител на дирекция „Киберпрестъпност“ на Главна дирекция (ГД) „Борба с организираната престъпност“ (БОП) е задържан за злоупотреба със служебно положение, съобщиха от МВР на сайта си. Експертът е постъпил на работа в главната дирекция през 2024 г. В проверката и задържането са участвали служители от дирекция „Вътрешна сигурност“ на МВР и от ГДБОП. Може да ви хареса също Хванаха младежа, изритал мъж на Гребната база 73 бойни пистолета открити в тайници на камион от Турция Пострадалата при катастрофата на АМ „Тракия“ остава в тежко състояние, чака решение за транспортиране в Пловдив Катастрофата с трима загинали на АМ Тракия: Шофьорът на камиона преди 2 години предизвикал и друга катастрофа