314 Една кола е била запалена, а други две са повредени. Това е резултатът от среднощно сбиване между 15-20 футболни фенове в столичния ж.к. „Надежда“. Инцидентът с огнени последици е станал в района на бл. 157 и улица „Хан Кубрат“, се казва в сигнал до Блиц изпратен от наш читател. На мястото на мелето са пристигнали полицейски служители, както и екип на пожарната. Те обаче не са заварили нито един от развилнелите се футболни фенове, които бързо са се разбягали. В момента тече издирването на участниците в мелето и вандалското посегателство срещу автомобили. Може да ви хареса също За изминалото денонощие са потушени 108 пожара Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на „Тракия” Тир разпилиля много каси с бира на Ришкия проход Задържаха бившата полицайка Симона Радева, утре я конвоират в Сливенския затвор