642 Полицаи са иззели 100 броя фалшиви банкноти евро при получаването им в офис на куриерска фирма в Монтана, съобщиха от полицията за кореспондента на БТА Цветомир Цветков. На 20 януари в полицията в града бил получен сигнал, че жител на региона е поръчал фалшиви банкноти евро, които ще му бъдат доставени с куриерска фирма. В офис на куриерска фирма в Монтана пратката получил мъж на 36 години от село Долно Церовене. На място била направена проверка, която установила, че пратката съдържа 100 броя банкноти евро, всяка от които с номинал 100 евро. Те били иззети и изпратени за експертиза в БНБ. По случая е образувано досъдебно производство за престъпление против финансовата система. Може да ви хареса също Повдигнаха обвинение на младежа, нападнал млад баща на Гребната база Турист се удави в басейн в Приморско Шофьор е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“ 87 пожара са потушени през изминалото денонощие в страната