257 В Първо РУ бе арестуван 35-годишен мъж, нанесъл материални щети по общинската инфраструктура в Пловдив. Срещу него е започната проверка за престъпление по чл. 216, ал. 1 от НК, след като в четвъртък вечер изкопал дупка в пътната настилка на бул. „Александър Стамболийски“. Може да ви хареса също Тир се вряза в кола в насрещното, деца и възрастен загинаха Заловиха 19-годишен шофьор докато дрифти Убиецът от Угърчин наскоро излязъл от затвора, ревнувал бившия си от момиче Един загинал и 43 пострадали при 32 тежки катастрофи за денонощие