238 Жена е била измамена в Хасково с 6000 лева от мними банкови служители, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР. Вчера в Районното управление на МВР 69 -годишната жена е заявила, че между 10:00 и 16:00 часа е провела телефонна комуникация с лица, представящи се за служители в кредитна институция. След като е въведена в заблуждение по схемата „защита на парични средства“, чрез мобилното си онлайн банкиране е превела 6000 лв. на непознато лице. Работата по образуваната полицейска преписка продължава, допълват от полицията. Може да ви хареса също Локомотив на пътнически влак се запали край Карнобат Повдигнаха обвинение на младежа, нападнал млад баща на Гребната база Турист се удави в басейн в Приморско Шофьор е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“