317 Пожар е избухнал в бившето кино „Възраждане“ в центъра на София. За последно в сградата на бул. „Христо Ботев“ се помещаваше дискотеката „Син Сити“ и в момента гори. Сигналът е подаден малко след 19:00 ч. на място са изпратени два противопожарни автомобила с 8 пожарникари. Пристигналите на място служители са установили, че излиза дим от сградата. В момента огънят се погасява. Засега няма данни за пострадали, пише novini.bg. Може да ви хареса също Мъж е в болница след взрив в София Мълния уби десетки крави и телета край Калофер Непълнолетен младеж загина след като се вряза с кола в къща в Дупница през нощта Откриха тяло на 31-годишна жена в Сливенско, полицията е вдигната на крак, има арестуван