284 Пиян 19-годишен младеж се заби в оградата на къща в Перущица с джип „Волво“, пише БНР. Инцидентът е станал на кръстовище в града около 6 ч. тази сутрин, като младият шоьфьор не успял да овладее джипа, съобщават от пловдивската полиция. Пристигналите на място полицаи го тествали за алкохол, дрегерът отчел над 2 промила. За щастие няма пострадали при каскадата, но по оградата са нанесени материални щети. Шофьорът е задържан за 24 часа, по случая е образувано бързо производство. Назначени са му кръвни изследвания. Може да ви хареса също Хванаха младежа, изритал мъж на Гребната база 73 бойни пистолета открити в тайници на камион от Турция Пострадалата при катастрофата на АМ „Тракия“ остава в тежко състояние, чака решение за транспортиране в Пловдив Катастрофата с трима загинали на АМ Тракия: Шофьорът на камиона преди 2 години предизвикал и друга катастрофа