259 Мъжът, който застреля жена си на ул. „Кедър“ в „Столипиново“ след това опита да се самоубие, е в тежко състояние. Това съобщиха за „24 часа“ от УМБАЛ „Свети Георги“, където стрелецът беше настанен. Джемко работел в Германия, но бил в Пловдив вчера. Към 17,10 се скарал с майката на децата си, като вероятната причина е ревност. Застрелял я, после насочил оръжието и към себе си. Очаква се днес Окръжната прокуратура в Пловдив да му повдигне обвинение. Може да ви хареса също Бой и стрелба на варненски плаж Блъснатите край Ботевград мъже не са служители на АПИ През изминалото денонощие при 23 катастрофи в страната са загинали двама, а 28 души са ранени 14-годишно момче загина в катастрофа с БМВ