253 Мъжът, който застреля жена си на ул. „Кедър“ в „Столипиново“ след това опита да се самоубие, е в тежко състояние. Това съобщиха за „24 часа“ от УМБАЛ „Свети Георги“, където стрелецът беше настанен. Джемко работел в Германия, но бил в Пловдив вчера. Към 17,10 се скарал с майката на децата си, като вероятната причина е ревност. Застрелял я, после насочил оръжието и към себе си. Очаква се днес Окръжната прокуратура в Пловдив да му повдигне обвинение. Може да ви хареса също Стана ясно от какво е починало 6-месечното бебе в Търговище Тежка катастрофа край Пловдив – трима души са загинали, а един е тежко ранен Войната по пътищата взе още 3 жертви Случаите „Семерджиев“ и „Челопешко шосе“ отново поставят въпроса за фалшивите и чуждите книжки