297 Телата на изчезналите в бурното море в „Слънчев бряг“ в четвъртък следобед 14-годишен младеж и 35-годишния му роднина от Септември са открити и извадени от водата в района на Южното пристанище на Несебър. Телата ще бъдат откарани за аутопсия в отделение „Съдебна медицина“ към УМБАЛ – Бургас. Двамата са били част от по-голяма компания, която въпреки забранителния червен флаг за силно вълнение и предупрежденията на плажните спасители, влязла в морето, за да се освежи, припомня Nova Четирима мъже от групата успели да излязат на брега, но удавените били завлечени от мъртвото вълнение. В издирвателните действия, затруднени от отривистия вятър, високите вълни и бурното море, от четвъртък следобед до днес се включили: дрон на РДГП Бургас за облитане на района, системата на „Гранична полиция“ за наблюдение, търсене и спасяване, катер и дежурен гранично полицейски кораб. По случая в РУ-Несебър е образувано досъдебно производство. Може да ви хареса също Обвиниха осем души от бандата на Калашниците Откриха тяло в изгоряла кола на пътя Батак – Доспат Контрабандни златни накити за над 700 000 евро задържаха на Капитан Андреево Жена измами две възрастни пловдивчанки по нагла схема