289 Полицията издирва Прокопи Прокопиев- Културиста, Ивайло Евтимов – Йожи, и Даниел Димитров – Данчо Релето. Тримата са членове на бандата за отвличания „Наглите“, заедно с Любомир Димитров – Любо Гребеца, но той е в затвора заради две убийства на други сътрудници на групата. Културиста, Йожи и Релето се издирват от вчера след сигнал от техни роднини. Открити са автомобилите и мобилните им телефони. Полицията ги проверява за улики. Засега обаче от бруталните мафиоти няма и следа. Тримата получиха по 18 години затвор за участието си в групата „Наглите“. Тя похити 25 души, но бяха признати за виновни само за няколко отвличания. Бандата бе брутална, режеше уши и пръсти. По-малка присъда получи Гребеца – 10 г., но впоследствие го осъдиха и за убийствата. Парите от откупите така и не бяха открити, припомня „24 часа“. След като излязоха от затвора Йожи и Културиста не попадаха под светлините на прожекторите. Релето обаче няколко пъти бе хващан от СДВР да краде коли. Именно това е и занаятът на всички от групата, преди да се заемат с отвличания. Може да ви хареса също Хванаха 15-годишно момче зад волана, возило пияния си баща За последните 10 дни са загинали 16 души – с близо 170% повече от същия период през 2025 г. 26 тежки катастрофи за денонощие, загинали са четирима души Потушени са 71 пожара през изминалото денонощие