196 Мъж е опитал да обере жена, която изтеглила близо 100 000 лв. от банка. Престъплението станало около 12 часа в кв. „Дианабад“ в София, съобщава 24 часа. Жената излязла от клона на ул. „Никола Габровски“, след като изтеглила парите. Мъжът я издебнал и я нападнал в гръб. Не успял обаче да я обере, защото очевидци се намесили, с по-късно е бил заловен от столичната полиция. Жената не е пострадала. Тя е служител на болница, парите са били на лечебното заведение. Може да ви хареса също Мъж е в болница след взрив в София Мълния уби десетки крави и телета край Калофер Непълнолетен младеж загина след като се вряза с кола в къща в Дупница през нощта Откриха тяло на 31-годишна жена в Сливенско, полицията е вдигната на крак, има арестуван