355 Моторист е с леки наранявания при пътен инцидент в Пловдив. Около 22.25 ч. снощи екип на сектор „Пътна полиция“ бил изпратен към кръстовище между бул. „България“ и бул. „Васил Левски“, където лек автомобил „Опел“ предприел десен завой и отнел предимството на попътно движещ се мотоциклет „Кавазаки“. След оказана медицинска помощ, 33-годишният водач на мотора е освободен за домашно лечение. Колата управлявал мъж на 38 години. Алкохолните проби и на двамата са отрицателни. По случая е взето административно отношение от служители на сектор „Пътна полиция“. Може да ви хареса също Задимяване от горящи треви затруднява трафика по АМ „Тракия“ 15 години затвор за убийство край Пловдив Шофьор с над 1,3 промила алкохол е задържан край Пловдив Окончателно решение: Двама обвиняеми по разследването срещу „Калашниците“ остават в ареста