267 Кметът на Пловдив Костадин Димитров показа снимки от реконструкцията на емблематичното Кино Космос. „Кино Космос! Снимките от реновирането на една от емблемите на Пловдив ни връщат в далечната 1960, когато започва изграждането на новия кинотеатър по онова време. Ще показвам периодично развитието на отделните обекти. На някои от тях имаме и стационарни камери и може да се наблюдават от разстояние“, написа кметът. Може да ви хареса също Обвиниха осем души от бандата на Калашниците Откриха тяло в изгоряла кола на пътя Батак – Доспат Контрабандни златни накити за над 700 000 евро задържаха на Капитан Андреево Жена измами две възрастни пловдивчанки по нагла схема