433 Екшън с въоръжен мъж се е разиграл снощи в мол Пловдив. 63- годишен е извадил пистолен в магазин на А1 и се е държал агресивно и арогантно. Служител е успял да натисне паник бутон, а екип на АЛФА СОТ е реагирал незабавно. Патрулът е обезвредил мъжа и го е предал на полицията. Може да ви хареса също Съдът в Пловдив не се смили над обвинен в сколяване на момичета към проституция Жена бе блъсната от собствения си автомобил заради удар от друга кола Хванаха шофьор с фалшива хърватска книжка, поръчана по интернет Близо 42 хиляди контрабандни цигари откриха митничари в тайник на автобус