Блъснаха 15- годишно момиче в Пловдив

Блъснаха 15- годишно момиче в Пловдив

Около 11 ч. вчера екип на сектор „Пътна полиция“ бил насочен към сигнал за произшествие с пострадал пешеходец на ул. „Иван Перперлиев“ в Пловдив. Според предварителната информация, при неправилно пресичане на пътното платно 15-годишно момиче се ударило странично в преминаващ автомобил.

Тийнейджърката е настанена в болница за наблюдение.

38-годишната шофьорка на колата е изпробвана за употреба на алкохол и наркотични вещества, стойностите са отрицателни. По случая е образувано досъдебно производство. .

Оставете коментар


Социални мрежи