211 Задържаха мъж, държал се агресивно в пътнически влак, съобщиха от полицията. Случаят е от 7 януари през нощта. При пристигане на влака на Гара Чирпан, полицейски екип е установил, че 34-годишният мъж продължавал да се държи агресивно и отправял закани и заплахи. На него е било разпоредено да слезе от влака, той отказал и оказал съпротива, което наложило ползването на помощни средства при задържането му. По случая е започнато разследване. Мъжът е задържан за срок до 24 часа. Може да ви хареса също Тир се вряза в кола в насрещното, деца и възрастен загинаха Заловиха 19-годишен шофьор докато дрифти Убиецът от Угърчин наскоро излязъл от затвора, ревнувал бившия си от момиче Един загинал и 43 пострадали при 32 тежки катастрофи за денонощие