Пребиха охранител на Спешната помощ в София

Пребиха охранител на Спешната помощ в София

Охранител на Центъра за спешна медицинска помощ е бил нападнат и пребит късно снощи в София.

Престъплението е извършено коло 22:30 часа. Полицията е задържала нападателя.

От Спешна помощ уточниха, че пострадалият мъж е откаран в болница „Пирогов” с травми.

Оставете коментар


Социални мрежи