168 Охранител на Центъра за спешна медицинска помощ е бил нападнат и пребит късно снощи в София. Престъплението е извършено коло 22:30 часа. Полицията е задържала нападателя. От Спешна помощ уточниха, че пострадалият мъж е откаран в болница „Пирогов” с травми. Може да ви хареса също Блъснатите край Ботевград мъже не са служители на АПИ През изминалото денонощие при 23 катастрофи в страната са загинали двама, а 28 души са ранени 14-годишно момче загина в катастрофа с БМВ За последното денонощие са били потушени 101 пожара