389 Прокуратурата започна разследване за смъртта на 16-годишното момче, издъхнало в нощен клуб в центъра на Свищов. По случая е образувано досъдебно производство под наблюдението на Окръжната прокуратура във Велико Търново. Тялото на младежа е откарано за аутопсия, предполага се, че е злоупотребило с алкохол и енергийни напитки. Назначени са токсикологично-химическа и хистологична експертизи. Резултатите се очакват до няколко дни. Трагичният инцидент е станал в петък срещу събота в полунощ. Mомчето се забавлявало с компанията на по-големи младежи и за кратко време изпило голямо количество енергийни напитки и алкохол. Според очевидци, то се свлякло на земята бездиханно. Веднага бил извикан екип на Спешна помощ, който констатирал смъртта му. Потърсихме управителя на нощния клуб, но телефонът му беше изключен. Жители на Свищов казват, че вина носи охраната на заведението, която е допуснала непълнолетен в нощния клуб.btv Може да ви хареса също 87 пожара са потушени през изминалото денонощие в страната Хванаха младежа, изритал мъж на Гребната база 73 бойни пистолета открити в тайници на камион от Турция Пострадалата при катастрофата на АМ „Тракия“ остава в тежко състояние, чака решение за транспортиране в Пловдив