Мъж и жена са пострадали при катастрофа край Пазарджик

Мъж и жена са пострадали при катастрофа край Пазарджик

Мъж и жена са пострадали при катастрофа на пътя между Пазарджик и с. Радилово, съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР в Пазарджик Мирослав Стоянов. Пътният инцидент е станал около 11:00 часа между лек автомобил и микробус.

Установено е, че при удара са пострадали шофьорът на микробуса и водачката на лекия автомобил. Те са транспортирани в областната многопрофилна болница в Пазарджик с различни травми и наранявания. По първоначални данни опасност за живота им няма, уточни Стоянов, предава БНР.

Временно движението по пътя Пазарджик – Пещера е пренасочено по обходен маршрут. Пътуващите от Пазарджик в посока Пещера използват обход през село Капитан Димитриево – Радилово – Пещера, а идващите от родопския град към Пазарджик – през селата Радилово и Капитан Димитриево, каза още говорителят на полицията.

Оставете коментар


Социални мрежи