220 Двама отвлякоха и пребиха момче от Козлодуй, полицията ги залови, съобщиха от областната дирекция на МВР. Около 21.30 часа снощи, на телефон 112 е бил получен сигнал от 38-годишна жителка на „атомния град“, която е заявила, че непълнолетният й син е бил качен чрез принуда в лек автомобил от две непознати лица. Служители на реда провели незабавни издирвателни мероприятия, с които успели да открият извършителите и колата. Съпричастни към деянието са двама 18-годишни от същия град, които използвайки сила са вкарали момчето в автомобила „Сеат Толедо“, изкарали го извън населеното място и го пребили. Побойниците са задържани за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство Може да ви хареса също Общо 87 пожара са потушени в страната през изминалото денонощие, един човек е загинал Бой и стрелба на варненски плаж Блъснатите край Ботевград мъже не са служители на АПИ През изминалото денонощие при 23 катастрофи в страната са загинали двама, а 28 души са ранени